תודה – יחיאל

בס"ד

שמי עדה ובעלי ירון  – יחיאל  באנו היום לכאן ע"מ לעמוד ברוב עם ולהודות לקדוש ברוך הוא על כל הטוב, החסד והנס הגדול שעשה עמנו השם.

סיפור חיי מדומה לנסיעה ברכבת הרים. לפני תשע עשרה שנים לאחר שבע שנות טיפולי פוריות מפרכים, נולדו לנו תאומות מדהימות בשם אוראל ושירי. בנות מקסימות ואיכותיות שבכל מסגרת השאירו את חותמן והובילו במנהיגותן.

בגיל שמונה שירי חלתה במחלת כליות שאובחנה כמחלת כליות שעל פניו הייתה אמורה לחלוף בגיל ההתבגרות .שירי טופלה בכדורים ולמרות המחלה שליוותה אותה שירי גדלה והובילה בכל תחום הן בצופים כמדריכה אהובה ומוערכת, הן בתיאטרון, במשפחה כבת ואחות מדהימה.

יש לציין שלאורך כל חייה שירי הייתה ילדה מאמינה שהתפללה והאמינה שבורא עולם יקשיב לתפילותיה. בגיל שש עשרה וחצי חלה התדרדרות במחלת הכליות, המחלה הייתה כרונית ומצבה של ביתנו התדרדר עד לפטירתה.

אסון גדול נפל על ראשנו וביתנו השמח והצוהל הפך לבית עצוב ושומם. מבית מסורתי וכיהודים מאמינים שאלנו שאלות וחיפשנו ללא הרף תשובות ואמונתנו הלכה ונסדקה. בחיפושינו אחר תשובות המליצה לי חברה להיפגש עם הרב חיים אידלס, לשמחתי לאחר שהתודעו למקרה שלי התקיימה הפגישה במהרה.

למפגש אצל הרב הצטרף אלי אחי מפני שבעלי לא היה מוכן לבוא ולא רצה לשמוע דבר.

כבר עם כניסתנו לבית הרב הייתה תחושה של שכינה וקודש. כבר בתחילת המפגש נוצר בנו אמון בכבוד הרב ולאחר שיחה לא קצרה ראיתי בו שליח שנטע בי תקווה רבה להביא חיים חדשים לעולם למרות גילי הלא צעיר, גיל 50 .

לאורך שנתיים של טיפולי הפריון התקוות , האכזבות והייאוש מהטיפולים כולל שני ניתוחים ,הרב האיר את דרכנו וחיזק את ידי עם האמונה שאני אכנס להריון. לקראת הטיפול האחרון, ה-5 במספר הגעתי לפגישה נוספת עם הרב ולשמחתי הפעם בעלי הצטרף אלי לפגישה.

בפגישה זו שנערכה כשבועיים לפני הטיפול כבוד הרב  אמר לי שבעזרת השם, אכנס להריון ואלד בת ויש לה שם בישראל.

ואכן כנגד כל הסיכויים ועל אף שהצוות הרפואי ניסה להניא אותי מניסיון נוסף ומאכזב, נכנסתי בטיפול זה להריון. אין ספק שקרה לנו נס גדול .

נכנסתי להריון לא קל ולא פשוט שלכל אורכו הרב והאיש שלימינו היקרים מחזקים את ידינו ואמונתנו שהכל יעבור בעזרת השם בשלום, וכן שיש עלי שמירה מלמעלה.

לפני חודש נולדה לנו בשעה טובה בתנו המקסימה ושמה שירה וכפי שכבוד הרב אמר לאורך כל תקופת היכרותנו שעוד תיכנס שירה לביתנו.

כאמור, באנו היום עם בקבוק יין ע"מ להרים "לחיים" ולהודות לבורא עולם על הנס הגדול שעשה עמנו ולהגיד תודה על שהכניס את שירה לחיינו.

ובהזדמנות זו ברצוני לברך ברוב עם את ברכת הגומל שגמלני השם.

 

ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם הגומל לחייבים טובות שגמלני כל טוב!

 

תודה, עדה

לצפיה במכתב המקורי  לחץ כאן

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לשיח?
אשמח לקבל את תגובתך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.